Kış Okulu Başlıyor

Değerli Veliler;

 

Açı Koleji Haramidere Kampüsü olarak, öğrencilerimizin akademik gelişimiyle ilişkili olarak kültür, sanat, spor, bilişim gibi her alanda gelişimine önem vererek geleceğin tam donanımlı bireylerini yetiştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini desteklemek amacıyla, sanatsal, sportif ve bilişim gibi alanlarda düzenleyeceğimiz Kış Okulu’muz 21 Ekim 2019 Pazartesi günü itibariyle başlayacaktır. Kış Okulu’muzda açılacak kurs, kulüp ve etkinlik ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun, beceri geliştirmeye yönelik kurs, kulüp ve etkinliklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

*Yabancı Dil Kategorisi: Callen Metodu ile İngilizce

*Spor Kategorisi: Yüzme, Basketbol, Voleybol

*Müzik Kategorisi: Piyano, Bateri, Gitar, Keman, Yan Flüt

*Akıl Oyunları

*Satranç

*Drama

*Dans

*Fotografik Hafıza

*Robotik Kodlama

 

  1. Açılacak olan seanslar, yaş gruplarına göre kontenjan oluşturulduktan sonra sizlerle paylaşılacaktır.
  2. Anaokulundan başlayarak 7. Sınıf dahil tüm öğrencileri kapsamaktadır. Tercih sınırlaması yoktur.
  3. Etkinlik kulüp kurslarımız 22 MAYIS 2020 tarihine kadar devam edecektir. Kurslarda devam zorunluluğu vardır. Kayıtlar minimum 1 aylık periyotlarla yapılır.
  4. Etkinlik kulüp kurs çalışmalarımız her hafta HAFTA İÇİ (16.20-17.50) VE CUMARTESİ-PAZAR yapılacak olup, veli toplantısı, resmi tatiller ve yarıyıl tatilinde yapılmayacaktır. Aylık periyotlarda tercihler değiştirilebilir. 1 ders süresi 40 dakikadır.
  5. Öğrencimiz birden fazla branşa kayıt yaptırabilir. Bu durumda seçeceği branşla ilgili aynı yaş seviyesindeki farklı saatleri seçebilir.
  6. Ulaşım veli tarafından sağlanır. Veli, kurs bitiminde öğrenciyi teslim alacağı kişi bilgisini öğretmene bildirmelidir.

Başvuru formu için tıklayınız.