AÇI KIŞ OKULLARI BAŞLIYOR

AÇI KOLEJİ KIŞ OKULLARI BAŞLIYOR

 

Değerli Velimiz,

Açı Okulları olarak öğrencilerimizin kültür, sanat, spor ve bilişim gibi birçok alanda gelişimine önem vererek geleceğin tam donanımlı bireylerini yetiştirmeye, bireysel performanslarını arttırmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini desteklemek amacıyla bu alanlarda açacağımız kurs, etkinlik ve kulüplerimiz 2 EKİM PAZARTESİ günü başlayacaktır. Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun becerilerini geliştirmeye yönelik ve okulda kalma zamanlarını verimli değerlendirecekleri kurs, etkinlik ve kulüplerden seçtiğiniz branş talebinizi forma işaretleyerek 26 EYLÜL SALI gününe kadar kış okulları başvurunuzu yapmanızı rica ederiz.

  1. Açılacak olan kurslarımızın gün, saat ve yaş grupları başvurular yapıldıktan sonra belirlenecek ve sizlerle paylaşılacaktır.
  2. Anaokulundan başlayarak 7. Sınıf dahil tüm öğrencileri kapsayacaktır. Tercih sınırlaması yoktur.
  3. Kurs, etkinlik ve kulüp çalışmalarımız HAFTA İÇİ ve CUMARTESİ yapılacak olup, veli toplantısı, resmi tatiller ve yarıyıl tatilinde yapılmayacaktır.
  4. Kurs, etkinlik ve kulüplerimiz 2 EKİM 2023 PAZARTESİ başlayıp,

31 MAYIS 2024 CUMA GÜNÜ kapanacaktır. Kurslarda devam zorunluluğu vardır. Kayıtlar minimum 1 aylık periyotlarla yapılır.

  1. Öğrencimiz birden fazla branşa kayıt yaptırabilir. Bu durumda seçeceği branşla ilgili aynı yaş seviyesindeki farklı saatleri seçebilir. Kontenjanı dolmayan kurs açılamaz. Ayrıca kontenjan fazlası başvurularda çalışma saatleri yeniden
  2. Kurs, etkinlik ve kulüp derslerine çeşitli nedenlerle katılamayacak olan öğrencinin durumu velisi tarafından etkinlikten en az 1 gün önce öğretmenine iletilir. Kurslarımız grup halinde yapıldığından, derse gelemeyen öğrenci için dersin telafisi ve ücret iadesi yapılmaz.
  3. Ücretli kurslarımıza dışarıdan öğrenci alımı yapılabilecektir. Öğrencilerimizin arkadaşları da kurslarımıza katılabilir.
  4. Detaylı bilgi için 0212 872 32 24 -0506 090 0 224 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Türker TUNÇ

Kış Okulları Koordinatörü

0532 584 49 03