AÇI KIŞ OKULLARI BAŞLIYOR

AÇI KIŞ OKULLARI BAŞLIYOR

Değerli Velimiz,

 

Açı Okulları olarak öğrencilerimizin kültür, sanat, spor ve bilişim gibi birçok alanda gelişimine önem vererek geleceğin tam donanımlı bireylerini yetiştirmeye, bireysel performanslarını arttırmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini desteklemek amacıyla bu alanlarda açacağımız kurs, etkinlik ve kulüplerimiz 3 EKİM PAZARTESİ günü başlayacaktır. Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun becerilerini geliştirmeye yönelik ve okulda kalma zamanlarını verimli değerlendirecekleri kurs, etkinlik ve kulüplerden seçtiğiniz branş dersi talebinizi forma işaretleyerek 27 EYLÜL SALI  gününe kadar kış okulları başvurunuzu yapmanızı rica ederiz.

 

  1. Açılacak olan kurslarımızın gün, saat ve yaş grupları başvurular yapıldıktan sonra belirlenecek ve sizlerle paylaşılacaktır.
  2. Anaokulundan başlayarak 7. Sınıf dahil tüm öğrencileri kapsayacaktır. Tercih sınırlaması yoktur.
  3. Kurs, etkinlik ve kulüp çalışmalarımız HAFTA İÇİ 16:20 – 17:00 ve 17:10 – 17:50 saatleri arasında, HAFTA SONU 09:00 – 20:00 saatleri arasında yapılacak olup, veli toplantısı, resmi tatiller ve yarıyıl tatilinde yapılmayacaktır.
  4. Kurs, etkinlik ve kulüplerimiz 3 EKİM 2022  haftası başlayacak olup 5 HAZİRAN 2023 CUMA GÜNÜ kapanacaktır. Kurslarda devam zorunluluğu vardır. Kayıtlar minimum 1 aylık periyotlarla yapılır.
  5. Öğrencimiz birden fazla branşa kayıt yaptırabilir. Bu durumda seçeceği branşla ilgili aynı yaş seviyesindeki farklı saatleri seçebilir. Kontenjanı dolmayan kurs açılamaz. Ayrıca kontenjan fazlası başvurularda çalışma saatleri yeniden belirlenir.
  6. Kurs, etkinlik ve kulüp derslerine çeşitli nedenlerle katılamayacak olan öğrencinin durumu velisi tarafından etkinlikten en az 1 gün önce öğretmenine iletilir. Kurslarımız grup halinde yapıldığından, derse gelemeyen öğrenci için dersin telafisi ve ücret iadesi yapılmaz. Kurs ödemelerinizi ilgili ayın 1’i ile 5’i arasında muhasebeye ödemenizi rica ederiz.
  7. Ücretli kurslarımıza dışarıdan öğrenci alımı yapılabilecektir. Öğrencilerimizin arkadaşları da kurslarımıza katılabilir.
  8. Detaylı bilgi için 0212 872 32 24 -0506 090 0 224 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.
  9. Tercih ettiğiniz kurs, etkinlik ve kulüp branşını gönderilen başvuru formunda işaretlemenizi rica ederiz.

Türker TUNÇ

Kış Okulları Koordinatörü

0532 584 49 03