AÇI KIŞ OKULLARI BAŞLIYOR

Değerli Velimiz;

Haramidere Açı Koleji olarak, öğrencilerimizin akademik gelişimiyle ilişkili olarak kültür, sanat, spor, bilişim gibi her alanda gelişimine önem vererek geleceğin tam donanımlı bireylerini yetiştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini desteklemek amacıyla, sanatsal, sportif ve bilişim gibi alanlarda düzenleyeceğimiz hafta içi hafta sonu kurs etkinlik kulüplerimiz 5 EKİM PAZARTESİ  günü itibariyle başlayacaktır. Okulumuzda açılacak kurs, kulüp ve etkinlik bilgileri aşağıda yer almaktadır. Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun, beceri geliştirmeye yönelik ve okulda kalma zamanlarını iyi değerlendirecekleri kurs, kulüp ve etkinliklerden seçtiğiniz branş dersi talebinizi forma işaretleyerek  30 EYLÜL  2020 ÇARŞAMBA gününe kadar kış okulları kurs başvurunuzu yapmanızı rica ederiz.

  1. Kulüp, etkinlik ve kurs açılacak olan seanslar, yaş gruplarına göre kontenjan oluşturulduktan sonra sizlerle paylaşılacaktır.
  2. Anaokulundan başlayarak 7. Sınıf dahil tüm öğrencileri kapsamaktadır. Tercih sınırlaması yoktur.
  3. Etkinlik kulüp kurslarımız 5 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır. Kurslarda devam zorunluluğu vardır. Kayıtlar minimum 1 aylık periyotlarla yapılır.
  4. Etkinlik kulüp kurs çalışmalarımız her hafta HAFTA İÇİ (16.20-17.50) ve CUMARTESİ günü yapılacak olup, veli toplantısı, resmi tatiller ve yarıyıl tatilinde yapılmayacaktır. Aylık periyotlarda tercihler değiştirilebilir. 1 ders süresi 40 dakikadır.
  5. Öğrencimiz birden fazla branşa kayıt yaptırabilir. Bu durumda seçeceği branşla ilgili aynı yaş seviyesindeki farklı saatleri seçebilir. Kontenjanı dolmayan kurs açılamaz. Ayrıca kontenjan fazlası başvurularda çalışma saatleri yeniden düzenlenecektir.
  6. Kurs, etkinlik ve kulüplere çeşitli nedenlerle katılamayacak öğrencinin durumu velisi tarafından etkinlikten en az bir gün önce öğretmenine iletilir. Bu dersin telafisi ve ücret iadesi yapılmaz.
  7. Ücretli kurslarımıza dışarıdan öğrenci alımı yapılabilecektir. Öğrencilerimizin arkadaşları da kurslarımıza katılabilir.
  8. Detaylı bilgi için 02128723224 ve 05060900224 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz
Haramidere_Aci Kış_Okulu