Yönetim Kurulu Mesajı

Yönetimin Mesajı

1993 yılından beri eğitim sektörü içinde yer alan Açı Eğitim Kurumları geniş yayın yelpazesi ve ülke genelindeki kurumları ile bilinen ve güvenilen bir marka olmuştur.

Sadece Açı Eğitim Kurumları tarafından değil, diğer eğitim kurumları tarafından da tercih edilen yayınlarımız ile sektörün önemli markalarından biri haline gelmiş durumdayız.

Yaşanılan dönüşüm sürecinde Temel Liselerimiz, Özel Öğretim ve Muhtelif Kurslarımızın yanı sıra Okullarımız ile de güvenilir bir marka olarak yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Bir yandan saygınlığını ve güvenilirliğini çeyrek asırlık deneyimi ile ispat eden Açı Eğitim Kurumları eğitim-öğretim faaliyetlerine ülke genelinde devam ederken diğer yandan Açı Koleji markasına yönelik toplumsal bir güvenin ve talebin olduğu da görülmektedir.

Açı Koleji

Uzun yılların sonunda geldiğimiz bu noktada, gerek yaşanılan süreçlerin gerekse sektörün gösterdiği büyüme ve gelişme trendinin dışında kalamayacağımız ve kalmamamız gerektiği aşikâr bir gerçektir.

2018 yılında Ankara’da açılacak olan kolejimizin yanı sıra ülke genelinde açılacak okullarımızla elliye yakın kolejimiz olacağını düşünmekteyiz. Bu nedenle kurumsal kapasitemizin artırılması ile eğitim-öğretim kalite ve standartlarımızın gelişmesine yönelik çalışmalarımıza hız vermiş durumdayız.

Genel merkezimiz bünyesinde kurduğumuz AR-GE MERKEZİ (AÇI-ARGEM), Açı Koleji markasının ve bu marka altında faaliyet gösteren Açı Koleji kurumlarının nitelik ve nicelik yönünden gelişimine yönelik AR-GE çalışmaları yürütmektedir.  Veri temelli, bilimsel, şeffaf ve iletişime dayalı yönetim (yönetişim) temelli yürüttüğümüz bu çalışmalarda amacımız ülke genelinde kaliteden taviz vermeden faaliyetlerimize devam edebilmektir.

Yaptığımız her şey bir insanın hayatının merkezinde yer almakta, geleceğini etkilemekte ve toplumsal bir değer taşımaktadır. Bize göre özel okul ticari okul demek değildir. Hukuki sorumluluklarımızın yanı sıra, ahlaki ve vicdani sorumluluklarımızın da olduğunu unutmamalıyız.

Tüm paydaşlarımızın aynı kararlılık ve hedeflere sahip olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle her durumda paydaşlarımızın yanındayız.

Saygılarımızla.

 

Açı Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu