AÇI KIŞ OKULLARI DEVAM EDİYOR

AÇI KIŞ OKULLARI DEVAM EDİYOR

 

Değerli Velimiz;

Açı Koleji olarak, dünyayı etkisi altına alan corona virüsün (covid19) yeni normal düzenimizde yer aldığını, maske ,mesafe ve hijyen kurallarına uyarak tedbirlerimizi aldığımızı bilmenizi isteriz. Biliyoruz ki çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve psikolojik olarak rahatlamaya ve spor yapmaya ihtiyaçları var. Virüs nedeniyle bu hak ve ihtiyaçlarını ellerinden almamamız gerektiğini Açı ailesi olarak biliyoruz. Öğrencilerimizin akademik gelişimiyle ilişkili olarak kültür, sanat, spor, bilişim gibi her alanda gelişimine önem vererek geleceğin tam donanımlı bireylerini yetiştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini desteklemek amacıyla, sanatsal, sportif, bilişim gibi alanlarda açacağımız hafta içi kurs, etkinlik ve kulüplerimiz devam etmektedir. Okulumuzda açılacak kurs, kulüp ve etkinlik bilgileri aşağıda yer almaktadır. Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun, becerilerini geliştirmeye yönelik ve okulda kalma zamanlarını iyi değerlendirecekleri kurs, kulüp ve etkinliklerden seçtiğiniz branş dersi talebinizi forumda yer alan kutucukları işaretleyerek 11 Mart Perşembe gününe kadar kış okulları kurs başvurunuzu yapmanızı rica ederiz.

  • Kurs kayıt için seçtiğiniz branşla ilgili olarak muhasebede kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Muhasebe kaydı oluşturduktan sonra öğrencilerimiz kursa katılabilirler.
  1. Açılacak olan kurslarımızın gün, saat ve  yaş grupları başvurular yapıldıktan sonra belirlenecek ve sizlerle paylaşılacaktır.
  2. Anaokulundan başlayarak 7. Sınıf dahil tüm öğrencileri kapsamaktadır. Tercih sınırlaması
  3. Kurslarımızda devam zorunluluğu vardır. Kayıtlar minimum 1 aylık periyotlarla yapılır.
  4. Etkinlik, kulüp ve kurs çalışmalarımız her hafta HAFTA İÇİ ve CUMARTESİ günleri yapılacak olup, veli toplantısı, resmi tatiller ve yarıyıl tatilinde yapılmayacaktır. Aylık periyotlarda tercihler değiştirilebilir. 1 ders süresi 40 dakikadır.
  5. Öğrencimiz birden fazla branşa kayıt yaptırabilir. Bu durumda seçeceği branşla ilgili aynı yaş seviyesindeki farklı saatleri seçebilir. Kontenjanı dolmayan kurs açılamaz. Ayrıca kontenjan fazlası başvurularda çalışma saatleri yeniden
  6. Kurs, etkinlik ve kulüplere çeşitli nedenlerle katılamayacak öğrencinin durumu velisi tarafından etkinlikten en az bir gün önce öğretmenine iletilir. Bu dersin telafisi ve ücret iadesi yapılmaz.
  7. Ücretli kurslarımıza dışarıdan öğrenci alımı yapılabilecektir. Öğrencilerimizin arkadaşları da kurslarımıza katılabilir.

Detaylı bilgi için 02128723224 ve 05060900224 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz